• Pošli
  • Vytiskni
  • Oblíbené
Aplikace

Míchání

V této sekci naleznete vše, co se týká přípravy malt z Multibatu PLUS, např. pracovní návod k přípravě malty pro zdění i omítání. Součástí této sekce je i přehledná tabulka směsných poměrů mezi jednotlivými složkami nebo zde můžete nalézt i přibližné spotřeby použitých materiálů.

Omítání

Omítání je operace, při které vytváříme povrch stěn a stropů. Na této pracovní operaci nejvíce závisí výsledek celého díla. Je potřeba věnovat pozornost správné aplikaci malt z Multibatu PLUS, tloušťce vrstvy, vyztužení síťkou, době zrání apod. Odpovědi na všechny tyto otázky nalezne zde, v této sekci.

Zdění

V této části naleznete vše, co potřebujete vědět o aplikaci malt pro zdění z Multibatu PLUS. Součástí této kapitoly je souhrn nejčastějších materiálů, pro které jsou malty z Multibatu PLUS určeny, např. klasické cihly, kameny, betonové tvárnice, režné zdivo apod.

Realizace


V této kapitole naleznete příklady realizací z Multibatu PLUS. Realizace budou aktualizovány v čase. Budete si tak moc prohlédnout jednotlivé sekce stavebních prací např. stavbu obvodových zdí, špricování a omítání exteriérů a interiérů apod.

Příprava podkladu

Podkladní postřik (špric) je název pracovní operace, která je důležitou součástí celého díla. Úkolem přípravy podkladu (špricování) cementovým postřikem z Multibatu PLUS je zdrsnit povrch a zlepšit tak přilnavost následné omítky. V této kapitole si můžete přečíst např. jak se příprava podkladu provádí, jaké jsou požadavky na špricovaný povrch nebo jaké jsou požadavky na maximální vlhkost zdiva.

  • Pošli
  • Vytiskni
  • Oblíbené